Věrnostní program

VĚRNOSTNÍ PROGRAM PSINAKLUB

Podmínky členství

Chcete získat členství v našem věrnostním programu PSINAklub? Stačí pouhá registrace na našem eshopu www.psinakup.cz. S registrací získáte řadu bonusů a výhod. Tou hlavní výhodou jsou slevy 5% - 15% dle výše objednávek. Pro členy PSINAklubu máme připravené i malé dárky k objednávkám v rámci časově omezených akcí a navíc možnost vrácení zboží ZDARMA a po dobu 30dnů od převzetí objednávky. O všech těchto výhodách a akcích Vás vždy informujeme prostřednictvím emailů.

UPOZORNĚNÍ

Před každým nákupem je nutné se přihlásit jako registrovaný člen PSINAklubu. Jedině tak vám bude hodnota objednávky připsána k celkovému věrnostnímu kreditu a po dosažení konkrétního slevového limitu vám bude přiznána i odpovídající sleva na celý nákup.

 

  1. Úvod

PSINAklub je věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu www.psinakup.cz obchodní společnosti KZ-juice, s.r.o., se sídlem Světova 523/1, Libeň 180 00, Praha 8, IČO: 040 94 867. Věrnostní program PSINAklub byl vytvořen pro poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům a zkvalitňování služeb na základě udaných údajů. Předpokladem pro vstup je realizace platné registrace na www.psinakup.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže.

 

  1. Výhody vyplývající z členství v PSINAklubu

2.a. Člen klubu po splnění podmínek získá při nákupu na internetovém obchodu www.psinakup.cz  slevu ve výši 5 – 15%. Slevové limity v bodu 2.b. jsou uvedeny pouze pro členy PSINAklubu. Výhody a slevy získané členstvím v PSINAklubu platí jen pro nákupy realizované v internetovém obchodě. Prodávající si současně vyhrazuje právo neposkytnout další slevy včetně věrnostní na zboží, které je již zlevněno a označeno příznakem Akce.

2.b.   Slevové limity

Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního člena PSINAklubu realizovaných od 20.6.2024. Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu (viz níže).

 

1) Zákazník s novou registrací - 5% sleva

Sleva ve výši 5% je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 10 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 10 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty je omezeno na celkovou dobu 12 měsíců od poslední objednávky.

2) Věrný zákazník - 10% sleva

Sleva ve výši 10% platí při celkové útratě nad 10 001 Kč až po hodnotu objednávek 20 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 20 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 15% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty je omezeno na celkovou dobu 12 měsíců od poslední objednávky.

3) VIP zákazník - 15% sleva

Sleva ve výši 15% platí při celkové útratě nad 20 001 Kč. Načítání celkové útraty je omezeno na celkovou dobu 12 měsíců od poslední objednávky.

 

Hodnota předchozího nákupu je připisována na věrnostní účet do 14 pracovních dnů od realizace (odeslání) objednávky. Celková suma realizovaných objednávek se zobrazuje ihned po přihlášení.

2.c. Pokud si bude časový rozdíl mezi dvěma následujícími objednávkami větší, než 12 měsíců, bude výše dosaženého slevového bonusu automaticky nastavena na výchozí 5% slevovou hranici bez ohledu na výši předchozí objednávky!

2.d. Odpovídající slevy se projeví změnou cen celého sortimentu po řádném přihlášení člena PSINAklubu na internetovém obchodu www.psinakup.cz. 

2.e. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky, provedené po přihlášení do zákaznického účtu člena PSINAklubu. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet společnosti obchodní společnosti KZ-juice, s.r.o. se sídlem Světova 523/1, Libeň 180 00, Praha 8, IČO: 040 94 867. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

 

  1. Členství v PSINAklubu

3.1. Podmínky přijetí do PSINAklubu

3.1.a. Členem PSINAklubu se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do našeho klubu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci na www.psinakup.cz, souhlasí s obchodními podmínkami a souhlasí se zasíláním informačních emailů o akcích z našeho internetového obchodu www.psinakup.cz (maximálně 2x za měsíc).

3.1.b. Členem PSINAklubu se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na našem internetovém obchodu www.psinakup.cz a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

3.1.c. Při objednávce prostřednictvím internetového obchodu www.psinakup.cz se členem PSINAklubu automaticky stává každý registrovaný zákazník, který splní podmínky pro přijetí. Pokud si zákazník internetového obchodu www.psinakup.cz nepřeje z jakéhokoli důvodu být zařazen do PSINAklubu, tuto vůli vyjádří písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5 nebo realizuje nákup v internetovém obchodě www.psinakup.cz bez registrace.

3.2. Vyřazení z PSINAklubu 

3.2.a. Člen PSINAklubu může své členství kdykoli zrušit. Pro odvolání souhlasu se členstvím je nutné písemnou nebo elektronickou formou zažádat o zrušení členství. Žádost adresujte na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5.

3.2.b. Společnost KZ-juice, s.r.o. si vyhrazuje právo zrušení členství v PSINAklubu každému, kdo poruší podmínky členství.

3.3. Povinnosti člena vyplývající ze členství v PSINAklubu

3.3.a.  Člen klubu se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím internetového obchodu www.psinakup.cz. Změnu údajů je možno realizovat písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu uvedenou v bodě 5. Při změně údajů je nutné uvést dva z identifikačních údajů zákazníka (jméno, příjmení, fakturační adresu...).

3.4. Povinnosti a práva společnosti KZ-juice, s.r.o.. vyplývající z členství v PSINAklubu

3.4.a. Společnost KZ-juice, s.r.o.. si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu podmínek členství v PSINAklubu bez předchozího upozornění.

3.4.b. Při nesplnění některého z předchozích bodů má společnost KZ-juice, s.r.o. právo odmítnout členské výhody člena klubu.

 

  1. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

 

  1. Kontaktní adresa

 

obchodní společnost KZ-juice, s.r.o.

se sídlem Světova 523/1, Libeň 180 00, Praha 8, IČO: 040 94 867

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v  Praze, oddíl C, vložka 242394


tel.:  +420 211 151 491

https://www.psinakup.cz

obchod@psinakup.cz

kamenná prodejna a kontaktní sídlo společnosti: Vinohradská 343/6  Praha 2, 120 00

 

 CHCI SE REGISTROVAT A ZÍSKAT VÝHODNÉ CENY >>

 

 

 

 

 

Tyto podmínky PSINAklubu platí od 20. června 2024.