O nás

Přijďte si k nám užít pořádnou PSINU! Tvoříme pro vás místo pro pejskaře tělem i duší. Přinášíme prémiovou kvalitu, lokální a designový sortiment. To vše testované přímo našimi čtyřnohými parťáky.

Pojďme se seznámit

Jsme Kamil a Anička. Společná láska k psím miláčkům nás přivedla k otevření obchodu, který nám na trhu chyběl. Pro vás a vaše mazlíčky vybíráme lokální, designové a kvalitní produkty. Nenakoupíte u nás nic, co bychom sami nepovažovali za nejlepší pro naše vlastní psí kamarády.

Jak to všechno začalo

Nás příběh se točí kolem pejsků už od začátku. Svedli nás totiž dohromady naši hafani Hugo a Marvel. Na rozdíl od nás dvou to ale pro pejsky nebyla láska na první pohled. Hugo i Marvel jsou oba silné osobnosti a skamarádit je nám dalo pořádně zabrat.

Díky práci na jejich vztahu jsme se toho o výchově psů spoustu naučili, a s tím šla ruku v ruce i naše snaha o to, dopřát jim to nejlepší. Ať už šlo o krmení, péči o srst nebo výběr hraček a oblečků. Během let jsme vyzkoušeli spoustu různých značek a produktů a pátrali po tom, co bude hafanům nejvíc vyhovovat. Nejdůležitější pro nás byla kvalita, přece našim miláčkům nepořídíme jen tak něco!

Naše mise je spokojený pán i pes

Při práci v obchodu se doplňujeme navzájem a oba nás to moc baví. Jak s oblibou říkáme, je to prostě psina! Anička je pejskařka duší i tělem a díky její lásce k psům a letitým zkušenostem je nákup u nás zážitek pro pejsky i jejich páníčky. Kamil pomáhá hlavně s businessem a je zárukou toho, že vše šlape, jak má. Oba dva se s vámi moc rádi potkáváme v obchodě, posloucháme vaše příběhy a zkušenosti a podle toho pomáháme vybírat, co je pro vás nejlepší.

Hugo & Marvel

Každý se nás ptá, jak spolu vychází dvě tak rozdílná plemena, jako stafordširský bulteriér a francouzský buldoček. Nebudeme vám lhát, někdy je to boj. I když se nám podařilo s jejich sbližováním výrazně pokročit, vždy bude vidět, že jsou tak trochu jako oheň a voda.

Bez nich by to ale nešlo, proto se také vždy minimálně s jedním z nich potkáte u nás na prodejně, kde jsou oba vrchními kontrolory kvality. Především v sekci pamlsků.