Svíticí obojky, světla

Viditelnost vašeho čtyřnohého miláčka a Vás je velmi důležitá. Noční můra každého pána je to, že by mohl přijít o svého psa. 
Nění nic jednoduššího než tomu předcházet a to tím způsobem, že o sobě dáte vědět.
Řidič má poté mnohonásobně více času, aby zareagoval a objel Vás.

POKUD SE O TÉTO PROBLEMATICE CHCETE DOZVĚDĚT VÍCE TAK SI PŘEČTĚTE NÁŠ ROZSÁHLÝ ČLÁNEK ZDE

49 Kč »  47 Kč
1-2 dny

Obojek svítící syntetický popruh růžový

Svítící obojek je vhodný zejména při nočním venčení, zvyšuje viditelnost Vašeho psa, tak abyste Vy i ostatní viděli, kde se pes pohybuje a mohli jste tak předejít jeho útěku či jakékoliv nehodě. Jsou určeny pro střední a velká plemena. Barva: růžová

198 Kč
1-2 dny

Obojek svítící syntetický popruh modrý

Svítící obojek je vhodný zejména při nočním venčení, zvyšuje viditelnost Vašeho psa, tak abyste Vy i ostatní viděli, kde se pes pohybuje a mohli jste tak předejít jeho útěku či jakékoliv nehodě. Jsou určeny pro střední a velká plemena. Barva: modrá

198 Kč
1-2 dny

Vodítko lano reflexní, 10 mm x 150 cm

Vodítko lano - reflexní pro středně velká plemena. Délka 150 cm, průměr 10 mm

Vodítko s karabinou a uchem. Vodítkem je propletený jemný stříbrný reflexní proužek a je velmi pevné.

209 Kč »  199 Kč
1-2 dny

Vodítko reflexní přepínací 12 mm x 200 cm

Vodítko lano - reflexní pro malá a středně velká plemena. Délka 200 cm, průměr 12 mm Vodítko se třemi oky a dvěma karabinami a uchem. Vodítko je velmi pevné a variabilní. Vodítkem je propletený silný stříbrný reflexní proužek, vodítko tak svítí ve tmě téměř celé.

249 Kč »  237 Kč
1-2 dny

Obojek svítící syntetický popruh

Svítící obojek je vhodný zejména při nočním venčení, zvyšuje viditelnost Vašeho psa, tak abyste Vy i ostatní viděli, kde se pes pohybuje a mohli jste tak předejít jeho útěku či jakékoliv nehodě. Jsou určeny pro střední a velká plemena.

265 Kč
1-2 dny

Vodítko reflexní přepínací 18 mm x 200 cm

Vodítko lano - reflexní pro malá a středně velká plemena. Délka 200 cm, průměr 18 mm Vodítko se třemi oky a dvěma karabinami a uchem. Vodítko je velmi pevné a variabilní. Vodítkem je propletený silný stříbrný reflexní proužek, vodítko tak svítí ve tmě téměř celé.

359 Kč »  341 Kč
1-2 dny

SportDog Locator Beacon

Velmi intenzivní světelné označení zejména pro pracovní psy i další použití. Vysoká svítivost a viditelnost, trvalé a přerušované světlo. Mimořádně odolné, pro použití i v těžkých podmínkách, vodotěsné.

500 Kč »  400 Kč
Skladem